Moderní společenské hry Mindok Záruka spokojenosti
Aktuality
31.10.2019 |

Listopadová setkání!

Kdy: 9. - 10. listopadu 2019

Kde: Rosteme pro život v Praze.

 

Kdy: 15. - 17. listopadu 2019

Kde: CVVZ v Náchodě.

 

Kdy: 16. - 17. listopadu 2019

Kde: Festival stavebnic ve Zlíně.

 

Kdy: 22. - 24. listopadu 2019

Kde: Brnohraní v Brně.


10.10.2019 |

Potkejte se s námi na říjnových akcích!

Kdy: 11. - 12. října 2019

Kde: Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.

 

Kdy: 12. - 20. října 2019

Kde: Deskohraní v Praze.

 

Kdy: 17. - 20. října 2019

Kde: For Toys v Praze.

 

Kdy: 17. - 20. října 2019

Kde: Festival deskových her a hlavolamů v Opavě.

 

Kdy: 26. října 2019

Kde: Zóna dětí v Olomouci.

 

Kdy: 30. října 2019

Kde: Hrajeme si s Mindokem v Chomutově.

 

 


10.06.2019 |

Prázdninové tipy a chystané novinky

Vejdou se i do malého batůžku, jsou skvělé na cesty autem nebo vlakem, zabaví i jednoho hráče. Ano, řeč je o hlavolamových hrách SMART GAMES

Oblíbené jsou především malé hry v cestovních krabičkách, například IQ Puzzle PRO nebo IQ Twist

Magnetické dílky her v malých knížkách se také osvědčují především v dopravních prostředcích. Doporučit můžeme třeba Noemovu archu nebo Tučňáky na pochodu.

A jestli máte trochu více místa ve svých zavazadlech, určitě vás potěší krásně zpracované hry Tři oříšky pro veverku nebo Vesmírná mise.
Případně pro menší děti máme i hry s příběhovou knížkou, jako je Červená karkulka nebo Tři malá prasátka.
Pro úplně nejmenší tu máme hry, které se hojně využívají třeba v Montessori školkách - Den a noc nebo Zámecké schody.

 

A na jaké novinky z ředy SMART GAMES se můžete tento rok těšit? 
Barevný lov
Chytrý farmář
Chytré autíčko MINI
IQ kostka
IQ stars
Korálový útes
Králičí nora


 


01.06.2019 |

Táborový balíček her 2019

Prázdniny už se kvapem blíží, táborová dobrodružství už se chystají ⛺ Ale co když bude pršet? Využijte naši skvělou nabídku balíčku her pro tábory a s programem na deštivé dny si už nemusíte lámat hlavu ;)
Pro více informací pište na e-mail: tabory@mindok.cz


31.05.2019 |

Jarní hromada chystaných her

Letošní jaro je na novinky opravdu úrodné!
Sledujte proto naši facebookovou stránku, kde vždy zveřejňujeme aktuální informace a o novinkách se zde dozvíte jako první!

 

Na křídlech
Krásná rodinná hra, ve které budete v roli nadšených ornitologů lákat do své voliéry ty nejkrásnější exempláře. Hra obsahuje 170 karet s nádhernými ilustracemi severoamerických ptáků, včetně několika základních informací, má tak i vzdělávací přesah. 

Rivalové - Nebezpečné okruhy
Toto rozšíření do hry Rivalové obsahuje dva zcela nové okruhy - oboustranný herní plán a dalších šest karet schopností pilotů.


Mars: Teraformace - Neklid
Poslední velké rozšíření veleúspěšné a oblíbené hry Mars, ve kterém se bude bojovat nejen na poli ekonomickém, ale i politickém. Tentokrát hra vychází skrze koncept Kickstarteru.

Azul: Vitráže Sintry
Nová krásná varianta oblíbené rodinné hry Azul, která by neměla chybět ve sbírce milovníků všech abstraktních strategií. 

Sanctum
Hru připravuje nakladatelství CGE a krom epického názvu i traileru se můžete těšit na velkolepý atmosférický příběh ala Diablo ;)

Legendy Západu
Tematická figurková hra z divokého západu, ve které se můžete proslavit jak chytáním padouchů, honáctvím nebo hledáním zlata, ale i bankovními loupežemi nebo karbanem. Hra vyjde rovnou se dvěma rozšířeními, které do hry přinesou spoustu dalších možností: Hrst novinek a Hodný, zlý a pohledný.

Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka 
Hra s nejdelším názvem vás zavede do doby krále Ludvíka a vy se jako slavní architekti budete snžit postavit podle jeho přání ten nejlepší zámek. Ovšem jeden zámek stavíte společně s hráčem po vaší levici a druhý s hráčem po vaší pravici. A nakonec se počítají body jen za ten méně hodnocený z nich, je tedy třeba neustále přemýšlet, kam a jak přikládat kartičky jednotivýc místností, abyste za oba své zámky získali co nejvíce bodů.
 


28.02.2019 |

Zimní oznámení

Pokud sledujete naši facebookovou stránku, určitě vám neuniklo, že chystáme další várku novinek

Nemesis - výpravná, epická, atmosférická, kooperativní, figurková hra ve které se budete na lodi plné mimozemských monster snažit splnit cíl své mise.

Kronika zločinu - Detektivní hra, ve které budete společně hledat v roli vyšetřovatelů důkazy o vině či nevině jednotlivých podezřelých. Hra využívá mobilní aplikace, vy můžete pomocí VR brýlí prozkoumávat místo činu "na vlastní oči".

Krabčáci - jedoduchá rodinná karetní hra, ve které se budete snažit přikládáním karet poskládat co největší ptačí hejno.

 

Na sklad nám pak dorazily tyto novinky: 

Hadara - rodinná strategická hra, ve které povedete svou civilizaci k úspěchům.

Kočičí klub - extra roztomilá rodinná hra pro všechny milovníky koček!

 

 

 


10.12.2018 |

Předvánoční tipy na dárky

I v předvánočním shonu doporučujeme si udělat chvíli čas na společné chvíle u deskové hry, minimálně vám to zvedne náladu ;) A novinky, které mají dorazit do Vánoc, skutečně stojí za to a můžou tak být i skvělým dárkem pod stromeček pro vaše blízké.

Studená válka - reprint velmi oblíbené hry pro dva náročné hráče, kde se jeden zhostí role Sovětského svazu a druhý Spojených států a bude záležet jen na vašem herním umění, zda a jak budete přepisovat historii světových dějin ;)

Sagrada - krásná hra se spoustou malých kostiček, pomocí nichž budete v roli mistrů sklenářů tvořit vitráže do známeho chrámu.

Pictomania - nová edice párty hry od Vlaadi Chvátila s upravenými pravidly, kde sice budete kreslit, ale výsledek na vašem kreslířském umění zas až tak záviset nebude. A hlavně u ní zažijete spoustu zábavy ;)

Plyšová hlídka - Asi nejvíce očekávaná hra letošního roku, figurková hra i pro menší děti s krásnou, velkou knihou příběhů. Zatím ji na skladně sice nemáme, ale loď s nákladem již přistála, takže cca do týdne bychom ji měli mít na skladě.

 

Závěrem ještě pár nemilých zpráv.
Hra Azul se stala ve velmi krátké době velmi oblíbenou a tak je momentálně vyprodána už i u většiny obchodníků. Dotisk jsme chtěli stihnout do Vánoc, bohužel osud a jiné neplechy nám příliš nepřály, a tak nám dorazí na sklad až v lednu. Jestli vás zaujal princip a krásný materiál této hry a rádi byste pořídili obdobnou, doporučujeme Sagradu.
Také zájem o hru Desítka nás mile překvapil a skladem ji už nemáme, na některých obchodech je však stále k dispozici, ale pokud máte o hru zájem, s nákupem určitě neváhejte.


12.11.2018 |

Podzimní várka her 2018

Na podzim již tradičně dozrává spousta novinek a tady máme přehled všech her, které nám v tomto období dorazily na sklad:Desítka - Skvělá vědomostní hra zcela nového tipu, spousta otázek, spousta možných odpovědí - znáte odpověď, nebo budete tipovat? Vše v praktickém cestovním smart boxu.

 

Carcassonne Safari - další samostatná hra z edice Carcassonne, tentokráte z prostředí afrického safari.

 

Smart Games: Tři oříšky pro veverku a Vesmírná mise - dvě nová témata v řadě hlavolamových her pro jednoho hráče

 

Port Royal: Dobrodružství začíná - nové rozšíření ke karetní hře Port Royal, která přinese dobrodružný příběhový prvek do celé hry.

 

Sedm draků - dotisk této malé karetní hry, de budete propojovat karty podle barev.

 

Příběhy pirátů - na herním plánu v podobě 3D lodi se budete se svými piráty (které představují přesípací hodiny) splnit zadaný úkol podle aplikace. Vše se odehrává v reálném čase a každou činnost je možné provést teprve až se písek v přesýpacích hodinách dosype. Proto je potřeba dobře plánovat a rozmýšlet, abyste všichni společně překonali všechna nebezpečí plavby na pirátské lodi ;)

 

Rivalové - tato hra v minulosti již vyšla pod jinými názvy, nyní je k dispozici v češtině s upravenými pravidly a krásnými formulkami místo figurek. Zajímavý princip soutěže i sázení vás vtáhne do děje závodů formule 1.

 

 

 


30.09.2018 |

Novinky září 2018

Na sklad nám v září dorazily následující novinky:

Múza - nádherně ilustrovaná párty hra pro dva týmy, kdy jeden hráč se pomocí indicie snaží napovědět kartu uměleckého díla ostatním hráčům svého týmu.

Kingdomino: Věk obrů - Rozšíření k oceňované hře Kingdomino, Queendomino nebo oběma těmto hrám. Přináší do hry nejen možnost hry v pěti hráčích, ale i škodící prvek v podobě obrů.

Bystroočko - rychlá postřehová hra pro děti, kde se podle karet snažíte najít daný obrázek v otáčecím okénku mezi mnoha dalšími.

Země na cestách - "Cestovní" varianta hry Země, která funguje nejen jako samostatná hra, ale je možné ji použít k této jako rozšíření.

 

V procesu přípravy jsou pak tyto hry:

Desítka - chytrá hra s velkým množstvím otázek v praktické krabičce, která zajišťuje nejen uschování karet s otázkami, ale i bodování jednotlivách hráčů pomocí počítadel.

Hlavolamové hry pro jednoho hráče z edice SMART GAMES:
Tři oříšky pro veverku
Vesmírná mise

 

Naše hra AZUL získala další prestižní ocenění - Deutscher SpielePreis


30.08.2018 |

Letní aktuality

Portál Hrajeme.cz vyhlásil doporučené novinky pro zimu 2018, z našich her se mezi doporučené zařadili Azul a Memoarrr!

 

CHYSTÁME:

Připravujeme další várku naučných her ze série Expedice příroda:
50 našich lesních zvířat
50 druhů hmyzu a pavouků
50 plemen psů

Kočičí klub - hra, ve které se hráči vžívají do role členů „kočičího klubu“, elitní skupiny milovníků koček.

Rivalové - jedná o již "zavedenou" rodinnou hru, její herní principy jsou už nějaký ten pátek oblíbené u mnoha hráčů. A navíc bude mít místo figurek malé formulky!

Mars: Teraformace - KOLONIE - další skvělé rozšíření ke stejně skvělé hře Mars.

Port Royal: Dobrodružství začíná - nové rozšíření ke karetní hře Port Royal, která přinese dobrodružný příběhový prvek do celé hry.

Sagrada - V této hře se stanete umělci soutěžícími o to, kdo vytvoří nejkrásnější barevnou vitráž kostela Sagrada Família. 

 

DORAZILO NA SKLAD

50 nebeských objektů
50 koní a poníků
50 našich květin

Mars: Teraformace - PŘEDEHRA
Pandemic: Stav ohrožení
 


23.07.2018 |

Spiel des Jahres 2018

Dnes bylo vyhlášeno prestižní ocenění - SPIEL DES JAHRES 2018 - Hra roku 2018, a tuto cenu získává naše krásná novinka - hra AZUL

Pro nás to je velká událost a radost, že již několik let za sebou přinášíme vám všem opravdu jen ty nejlepší hry. 

Z našich her získaly toto ocenění následující:

Carcassonne (2001)
Poštovní kurýr (2006)
Colt Express (2015)
Krycí jména (2016)
Kingdomino (2017)


30.05.2018 |

Jarní zprávy

S přicházejícím jarem nám na sklad přišly tyto krásné novinky:

Azul - Krásně graficky zpracovaná rodinná hra, kde se v roli mistrů obkladačů pokusíte složit tu nejlepší mozaiku.

Memoarrr! - Paměťová hra určená nejen pro děti, ale díky svým náročnějším variacím i pro dospělé. Jednoduchá pravidla zaručena ;)

 

A co pro vás v tomto čase připravujeme, na co se můžete těšit? 

Múza - Párty hra pro větší skupinu lidí, kde se v roli Múzy budete podle zadaných kritérií pokoušet napovědět svému týmu to správné umělecké dílo.

Bystroočko - Rychlá otáčecí postřehová hra, ve které budete ve změti obrázků hledat ten pravý.

Pandemic: Stav ohrožení - Poslední rozšíření již legendární kooperativní hry Pandemic, v němž do hry přibudou nové scénáře, nové karty rolí i událostí.

Příběhy pirátů - Hra s aplikací a 3D modelem lodi přináší zcela nový herní mechanismus.

Tři nové hry z edice EXPEDICE PŘÍRODA:
50 nebeských objektů
50 koní a poníků
50 našich květin

Plyšová hlídka - krásná, dobrodružná figurková kooperativní hra, kde se v roli plyšáků budete snažit ochránit malou holčičku před nočními můrami. Velmi očekávaná novinka s unikátní rozsáhlou knihou příběhů. Doufáme, že nám do Vánoc dorazí :)


25.02.2018 |

Zimní novinky

V zimě nám přistály na skladě dvě vesmírné novinky!

Master of Orion - Deskovka podle známe počítačové hry, kde budete vést svou rasu v zápase o nadvládu v galaxii.


Pulsar 2849 - Vystavějte distribuční síť pro energii z pulzarů, zkoumejte vesmír, objevujte technologie...

 

Krom novinek vám také představujeme výběr her, které pro vás právě připravujeme.

Azul -  Krásná, barevná a rychlá hra pro celou rodinu.

Memoarrr! - Paměťová hra pro děti i dospělé.

Queendomino - Máte rádi Kingdomino? Tak Queendomino je velká krabice plná zábavy se spoustou zajímavých variací a možností!

Mars: Teraformace - Předehra - Nové rozšíření k oblíbené hře pro náročnější hráče, kde můžete provést několik přípravných kroků, než vypukne závod o teraformaci Marsu.

 

 

 

 

 


29.11.2017 |

Listopadové novinky na skladu

V listopadu přijela další várka skvělých her na sklad ;) 

To je otázka - Nová párty hra pro lidi od patnácti let od Vlaadi Chvátila, kde hledáte odpovědi na velmi záludné otázky. Zjistěte, jak dobře znáte své spoluhráče!

Zima mrtvých: Dlouhá noc - Pokračování hry Zima mrtvých: Cesty osudu, které lze hrát buď jako rozšíření, nebo i jako samostatnou hru. 

Majesty - Krásná hra pro celou rodinu, kde se budete snažit vybudovat prosperující království.

Carcassonne 8. rozšíření: Mosty a hrady - Osmé rozšíření herní klasiky Carcassonne v nové grafice.


25.10.2017 |

Další podzimní novinky

S padajícím listí nam přiletělo na sklad dalších několik zajímavých novinek:

Junk Art: Umění z odpadu - Zábavná párty hra, kdy se z jednotlivých dílků snažíte postavit stavbu podle konkrétního zadání.

Krycí jména DUET - Pokračovatel světoznámé hry Krycí jména, kterou si teď můžete zahrát už ve dvou hráčích. Současně funguje jako rozšíření pro základní verzi.

SMART GAMES: IQ Fokus - další z řady malých cestovních logických hlavolamů. 120 rébusů dá pořádně zabrat vašim mozkovým závitům!

SMART GAMES: Parkoviště - logická hra pro jednoho hráče, kdy dílky s autíčky musíte na herní plán naskládat tak, abyste splnili zadání a současně zaparkovali podle pravidel.

SMART GAMES: Skákej - další krásná hra z řady Smart Games, tentokrát na motivy lesního příběhu o liškách, muchomůrkách a zajíčcích, kteří se potřebují schovat do nor.

MARS: Teraformace VENUŠE - rozšíření k veleúspěšné hře MARS, ve kterém se vaše pozornost zaměří k druhé planetě Sluneční soustavy.

PLAY! Staň se hvězdou internetu - nová česká párty hra z prostření YouTuberů, internetu a všeho kolem. Přijměte ty nejbláznivější challenge a staňte se hvězdou internetu!


14.10.2017 |

Stavte se na DESKOHRANÍ

Od 14. do 22. října můžete navštívit festival deskových her DESKOHRANÍ, kde budeme v sobotu, 14.10. ve 14:10 oslavovat desetileté výročí našeho založnení. Krom dortu si můžete pochutnat i na novinkách, které jsme pro vás přichystali!


05.10.2017 |

Hvězda Hrajeme.cz

Ocenění Hvězda Hrajeme.cz získala naše náročná hra pro náročné hráče - GREAT WESTERN TRAIL!


18.09.2017 |

Deutscher SpielePreis získala hra Mars!

Ocenění Deutscher SpielePreis získala naše novinka Mars: Teraformace, na druhém místě se umístila hra Great Western Trail, šesté místo obsadilo Kingdomino a jako hra pro děti byla oceněna IceCool: Ledová škola.

Cenu Deutscher SpielePreis udělují sami hráči pomocí hlasování, a tak je pro nás ukazatelem, že jdeme správným směrem a vybíráme pro vás jen to nejlepší.

Děkujeme všem, protože jste to vy, hráči, kteří našim hrám tuto cenu udělili!


10.09.2017 |

Novinky k začátku školního roku

Máme tu pro vás opět velký balík novinek. Co nového si s novým školním rokem tedy můžete zahrát?
 

Tajná výprava čarodějů - kooperativní hra pro děti, ve které se snažíte společně dostat zpátky do školy dřív, než vás chytí duch!

Expedice příroda: 50 našich stromů & 50 našich ptáků - dvě krabičky karet, které vás doprovodí na výletech do přírody i do parků. Skvělá školní pomůcka, kde na kartách naleznete nejen kvízovou otázku, názornou ilustraci a stručný popis, ale i několik zajímavostí

Ninja karty: Pošli to dál - hra pro vás bude představovat výzvu a zábavu současně a postaví vás před nečekané úkoly, které vás uvedou do nečekaných situací a přinesou neopakovatelné zážitky ze setkání s lidmi ve vašem okolí.

Přines si svou knihu - vezměte svou oblíbenou knížku do ruky a zahrajte si s ní tuhle naši krásnou novinku!

Carcassonne Big Box - opravdu velká krabice se vším potřebným, co ke hraní této legendy potřebujete. Základní hra a celkem 11 rozšíření.


10.08.2017 |

Novinky na prázdniny

V červenci nás čekají dvě skvělé novinky:

Mars: Teraformace - rozšíření Hellas & Elysium je určeno pro milovníky Marsu a najdete v něm dva zcela nové herní plány, kde krom jiného na vás čekají nové čestné tituly a soutěže.

Red 7 je zajímavá karetní hra, ve které na konci svého tahu musíte vyhrávat, jinak prohrajete! 


17.07.2017 |

Kingdomino Spiel des Jahres 2017!

Dnes máme opět velkou radost. SPIEL DES JAHRES 2017 JE KINGDOMINO!

Kingdomino je jedna z nejlepších her pro rodiny, které jsou aktuálně k dispozici. Pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, měli byste tak učinit co nejdříve...


20.06.2017 |

IceCool - Dětská hra roku!

Máme obrovskou radost! Cenu Kinderspiel des Jahres 2017 (Dětská hra roku 2017) získala novinka ICE COOL: LEDOVÁ ŠKOLA První cvrnkací hra, ve které figurky zatáčejí a skáčou!


17.05.2017 |

MARS: TERAFORMACE v prodeji

Od dnešního dne je ve vybraných obchodech v prodeji velmi očekávaná novinka MARS: TERAFORMACE

Dobývání Rudé planety začíná! Ve hře bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?


06.04.2017 |

Na skladě dvě jarní novinky

Na sklad nám dorazily dvě očekávané hry.

Fanoušky oblíbené hry Carcassonne určitě potěší její desáté rozšíření s názvem CIRKUS, vycházející již jen v nové grafice.

A jestli je vaší oblíbenou hrou Patchwork a bylo vám líto, že hra je jen pro dva hráče, máme pro vás krásnou novinku ZAHRADA. Je je postavena na obdobných principech a můžete si ji zahrát až ve čtyřech hráčích.


27.02.2017 |

Od 8.3.2017 v prodeji!

GREAT WESTERN TRAIL, skvělá novinka pro náročné hráče, od 8.3. 2017 v prodeji!


10.02.2017 |

Chystané novinky

Co že nás letos čeká za novinky? Snažili jsme se vybrat opravdu kvalitní hry, které vás budou nejen bavit, ale u kterých si třeba i trochu zapřemýšlíte, potrénujete strategii nebo třeba cvrnkací techniku ;)

ICECOOL - LEDOVÁ ŠKOLA: Pěkná párty hra, kdy se snažítě cvrnkout tučňáka tak, jak zrovna potřebujete, což jak poznáte, není úplně jednoduchá záležitost.

GREAT WESTERN TRAIL - CESTA NA ZÁPAD: Mimořádná, komplexní hra pro náročné hráče, nabízející velké strategické možnosti.

MARS - TERAFORMACE: Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin? Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. 

CARCASSONNE 10. ROZŠÍŘENÍ - CIRKUS: Rozšíření ke hře Carcassonne, již desáté! Přinese nové kartičky krajiny, figurky ředitelů a žetony zvířat. Již pouze v nové grafice.

CITADELA DELUXE: Nové, přepracované luxusní vydání oblíbené hry Citadela, kde naleznete nejen karty ze základní sady, ale i z již nějakou dobu nedostupného rozšíření Temná země! Navíc přibudou i další nové karty postav, budov i akcí.


16.01.2017 |

Karty mrtvého muže

Budete dál pokoušet štěstí? Může se vám to vyplatit, nebo také mužete skončit úplně trop! Karty mrtvého muže - chytrá karetní hra s pirátskou tématikou.


16.12.2016 |

Dvě novinky pro náročnější

Na sklad nám dnes dorazily dvě novinky pro náročnější hráče:

ADRENALIN - Hra na motivy počítačových stříleček velmi zdařile převedená do deskové verze.

ALCHYMISTÉ: KRÁLOVSKÝ GOLEM - Rozšíření hry Alchymisté, které vám přinese nové netošené možnosti a hra je tak ještě mnohem náročnější.


13.12.2016 |

Domino jinak

Krásná, variabilní, jednoduchá, zábavná. KINGDOMINO je novinka, která má s dominem společný jen tvar dílků a poskytuje i při své jednoduchosti velké možnosti a spoustu zábavy!


15.11.2016 |

Ať vás síla provází...

Herní klasika Carcassonne & Star Wars! Zcela nový herní zážitek a napínavé souboje o nadvládu nad jednou vzdálenou galaxií. 


23.10.2016 |

S dětmi do pravěku!

Máte rádi Dobu kamennou? A chtěli byste si ji zahrát i s dětmi? Proč ne? Doba kamenná JUNIOR je hra, kde  budete sbírat bobule, vydáte se na ryby a postavíte svoji vlastní vesnici.


18.10.2016 |

Jak jako jak?

Rychlá blafovací hra JAK JAKO JAK, při které se náramně pobavíte, nám dorazila na sklad!


10.10.2016 |

Krycí jména OBRÁZKY

Pro příznivce cenami ověnčené hry Krycí jména tu máme její variantu, kde se budete snažit propojit co nejvíce obrázků!


03.10.2016 |

Pořádná dobrota skladem

Mmm, to je dobrota! Všechny myšky se snaží přemístit jídlo ze spíže dřív, než je nachytá kocour. Kooperativní hra pro hráče od pěti let skladem.


05.09.2016 |

Kostky a kostičky

Příznivci vypravěčské hry Příběhy z kostek pozor! Máme pro vás další tři malá rozšíření, se které skvěle obohatí vaše vyprávění o nová témata. Středověk, superschopnosti a záchranáři.


30.08.2016 |

Rozšíření tanků skladem

Druhé rozšíření hry World of Tanks s názvem POSLEDNÍ BITVA je na skladě!
Můžete se těšit na nová vozidla Japonska a mnoho dalšího.


18.07.2016 |

Krycí jména Spiel des Jahres 2016!

Vláďa Chvátil a tým Czech Games Edition právě v Berlíně převzali nejprestižnější herní ocenění světa - Spiel des Jahres (Hra roku v Německu). 
Toto ocenění, které se uděluje už od roku 1979, prozatím získaly pouze hry z herních velmocí - Německa, Francie, Velké Británie a USA. V 37. ročníku uspěla poprvé původní česká hra. Z našeho pohledu se jedná o největší událost v české herní historii. Jsme nadšeni a posíláme Vláďovi a CGE gratulace!


23.05.2016 |

Nominace Spiel des Jahres 2016

Dnes byla vyhlášena nominace cen Spiel des Jahres a máme hned dvě horká želízka v ohni! O nejprestižnější ocenění současnosti v oblasti moderních společenských her se budou ucházet Krycí jména a v nominaci na komplexní hru roku pro experty je ke konci léta očekávaná novinka Pandemic Legacy: Season 1.


10.05.2016 |

100 % záruka na Krycí jména

Chcete vyzkoušet novinku Krycí jména a užít si skvělou zábavu s rodinou i s přáteli? Vypátrejte skrytou identitu všech agentů vašeho týmu!

V případě, že Krycí jména nesplní vaše očekávání, můžete hru u svého prodejce vrátit do 30 dnů od zakoupení. 


09.05.2016 |

Minutová říše - Legendy v obchodech

Krásně zpracovaná hra Minutová říše - Legendy, která navazuje na původní Minutovou říši, je již k dostání v obchodech! Nejedná se o rozšíření, ale o samostatnou hru.
Hra je mimořádně rychlá a vyžaduje promyšlená rozhodnutí. Je ideální, pokud se nechcete učit složitá pravidla, nebo pokud máte na hraní jen pár minut.


29.04.2016 |

Další chystané novinky

Právě pro vás připravujeme další tři skvělé hry:

Machi Koro základní hra + rozšíření, chystáme na konec května.
Zajímavá stavitelská karetní hra kde vám k
 úspěchu pomůže správná kombinace staveb a také trocha štěstí při házení kostkami. Kdo postaví nejlépe prosperující město? 

Dao, chystáme na léto.
Krásná karetní hra s jednoduchými pravidly, která vám přinese spoustu zábavy.

 

Jak jako jak? Chystáme na léto
Čeká vás svižná blafovací hra s jednoduchými pravidly, při které zažijete celé hory zábavy!

 


25.04.2016 |

Boží zboží na skladě

Boží zboží máme od dnešního dne na skladě, během týdne by tedy mělo toto speciální zboží dorazit i na pulty obchodů. 
Ve hře se v
žijete do rolí vesničanů, kteří tvrdě pracují na výrobě různých druhů zboží. Budete využívat suroviny, které jsou k dispozici na trhu, produkovat cihly, nářadí, sudy, boty, sklo a další potřebné výrobky.


21.04.2016 |

Připravujeme další novinku

Právě pro vás připravujeme další novinku, vtipnou dětskou postřehovou hru Kočka Karla, u které se vážně nasmějete.
Zatím připravujeme grafiku a zanedlouho půjde hra do tisku, tak se už můžete těšit. 


07.04.2016 |

Krycí jména i ve slovenštině

Párty hra Krycí jména od Vlaadi Chvátila se během krátké chvíle stala skutečně epickou záležitostí. A protože je hra založena na slovech a tedy i na jazyku, rádi jsme pro naše slovenské bratry hru nechali přeložit. Krycie mená jsou na skladě!


01.04.2016 |

Port Royal: Kontrakt na skladě

Podnikat výpravy už nestačí, teď musíte navíc plnit kontrakty! Kromě toho můžete vyzkoušet i sólovou a kooperativní variantu hry. 
Rozšíření ke hře Port Royal s podtitulem Kontrakt nám přišlo na sklad a v nejbližších dnech ho můžete očekávat v obchodech.


24.03.2016 |

Dvě aktuality

Duchové jsou povětšinou průhlední, případně neviditelní. To však nečekejte od našeho nového Ducha, který nám právě doputoval do kanceláře. Ten je pěkně plechově feztovní! Feztovní duch v krásné plechové krabici na skladě!

Také nám přišel nám vzorek nově připravované hry Goblíci jedlíci ke kontrole a vše vypadá skvěle! Už jsme hru poslali do tisku a těšit se na ni můžete na přelomu května a června.


19.03.2016 |

Novinka Klub ztroskotanců

Závody v prestiži a v popularitě? To už se dneska nenosí... Soutěžte mezi sebou o to, kdo nejrychleji přijde o svůj majetek, kdo ve volbách ztratí nejvíce hlasů a kdo rozhněvá nejvíce vlivných osob! Novinka Klub ztroskotanců máme na skladě.


24.02.2016 |

Boží zboží

Chystáme pro vás další překvapení, tentokráte karetní hru Boží zbožíV této originální karetní hře zvítězí ten, komu se podaří nejlépe zhodnotit své zboží ve výrobním řetězci a také bude mít trochu štěstí.

Na sklad by mohla novinka dorazit pravděpodobně začátkem května.


15.02.2016 |

Připravujeme novinku

Minutová říše: Legendy je pokračováním slavné hry Minutová říše. Nejedná se o rozšíření, ale o samostatnou hru. Stejně jako v původní hře získávají hráči jednotlivé karty, které jim umožní nasazení a pohyb armád či stavbu měst.
Grafika je již téměř zpracovaná a nyní probíhají poslední kontroly před tiskem.


05.02.2016 |

Dvě nová rozšíření

Právě pro vás připravujeme dvě novinky, dvě rozšíření. 

 

Port Royal: Kontrakt 
Kromě výprav budete ještě plnit kontrakty a hra navíc také nabídne sólovou i kooperativní variantu. Vyjde na jaře.

 

World of Tanks - Rush: Poslední bitva
Budete si moci vyzkoušet nové vedení boje a do hry přibudou obrněná vozidla Japonska. Vyjde pravděpodobně v létě.


18.01.2016 |

Skvělá zpráva pro náročné hráče

A je to tu! Připravujeme pro vás české vydání aktuálně nejlepší hry současnosti dle celosvětové databáze BoardGameGeek - Pandemic Legacy: Season 1
Hra vychází z populární hry Pandemic, ale přináší zcela nový koncept kampaně. Prožijte jedinečný příběh, který se nebude opakovat! 
Pandemic Legacy: Season 1 by měl vyjít asi v polovině roku.


24.12.2015 |

PF 2016

Srdečné přání od všech ve vydavatelství MINDOK.


01.12.2015 |

100 % záruka na hru Země

Prověřte a rozšířte své znalosti o zajímavých místech a událostech po celém světě. Vyzkoušejte s rodinou nebo přáteli zábavnou vědomostní hru Země. Navštívíte nejvyšší hory, nejhlubší moře, největší zlatý důl nebo nejmohutnější vodopády. Šanci stát se nejúspěšnějším objevitelem máte i tehdy, neznáte-li všechny přesné odpovědi. K vítězství vám může pomoci dobrý odhad a také trocha štěstí.

V případě, že hra Země nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit do 30 dnů od zakoupení.


19.11.2015 |

Společenské hry rozvíjí kompetence

Nabízíme k dalšímu využití manuál pro učitele a ostatní pracovníky s dětmi "Společenské hry jako metoda rozvoje kompetencí", který vás seznámí s přínosem hraní některých našich her a představí příklady rozvoje kompetencí, jako jsou například kompetence k učení nebo k řešení problému.


18.11.2015 |

Tučňáci na ledu a Vikingové v bouři v TV

Od listopadu můžete vídat naše vydařené reklamy na hry z řady SMART games Tučňáci na ledu a Vikingové v bouřiLetos vám tyto hry přináší také oblíbený pořad Prostřeno.


09.11.2015 |

...pro dobrou věc

Vydraženou částku v aukci o hru Zima mrtvých: Cesty osudu, MINDOK zdvojnásobí a věnuje na pomoc potřebným dle přání vítěze aukce. Zapojit se můžete do 11. listopadu.


05.11.2015 |

Získejte v aukci Zimu mrtvých dřív

Ve čtvrtek 5. 11. od 12 hodin začíná na Hrajeme.cz týdenní aukce o jediný výtisk kooperativní hry Zima mrtvých: Cesty osudu. Nadšenců, kteří hru netrpělivě očekávají je hodně, ale jen jediný získá první český výtisk skoro o měsíc dřív! Až do 11. listopadu máte možnost zapojit se do aukce na Hrajeme.cz a vítěz aukce se může z pěkného herního zážitku těšit o pár týdnů dříve.


01.11.2015 |

Podzimní novinky skladem

V posledních týdnech máme spoustu nových her, které se budou hodit nejen na dlouhé večery během studenější poloviny roku. Dětské hry se rozšířily o jednoduchou hru s mlsnou postavičkou Om Nom Cut the rope: karetní hra, Hravé kroužky - postřehová hra vyžadující i zručnost, Fialové historky z tajemného prostředí magie. Vydatného rozšíření se dočkala i řada Příběhy z kostek MIX: Báje, Horor a Zvířata a současně i dvě tématické sady 9 kostek Batman a Muminci. Pro milovníky hlavolamových SMART her dorazily kompaktní IQ Blox, Spongebob, Tangramy: Paradoxy, Tři malá prasátka a magnetičtí Tučňáci na pochodu.

Rodiny ocení i zcela samostatnou hru se známým mechanismem Carcassonne: Zlatá horečka, aktualizovanou verzi vzdělávací hry o zvířátkách Fauna i tu o světových zajímavostech Země, svižné hry z řady Ztracené dědictví, které je možné i vzájemně kombinovat Hvězdný koráb a Létající zahrady. Ve skupině si užijete i naše párty hry Sochy v akci a chytrou párty hru od Vlaadi Chvátila Krycí jména. Pro zkušenější hráče dorazily budovatelské hry Panovník - vybudujte si mocenskou pyramidu a staňte se vládcem, Zámky šíleného krále Ludvíka - postavte hrad odpovídající náročným požadavkům krále a také rozšíření kooperativní hry Pandemic: Nové hrozby


01.11.2015 |

100 % záruka na Sochy v akci

Přizvěte kamarády a vyzkoušejte zábavnou párty hru Sochy v akci! Uhodněte co představují vaši zkamenělí přátelé. V případě, že Sochy v akci nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit do 30 dnů od zakoupení. 


01.11.2015 |

Carcassonne v nové grafice

Na sklad nám dorazila legendární hra Carcassonne v novém grafickém zpracování. Moderněji graficky zpracovaná stále geniální hra, která uchvátila miliony hráčů po celém světě. V roce 2016 se můžete těšit také na 1. rozšíření: Hostince a katedrály a 2. rozšíření: Kupci a stavitelé v nové grafice.  


12.10.2015 |

Deskohraní po roce opět v Tyršově domě

Již od této soboty 17. října až do neděle 25. října máte na Deskohraní denně do 22 hodin možnost navštívit největší herní akci pro méně i více zkušené hráče. Vyzkoušejte stovky her v Ludotéce, kde najdete hry pro malé i dospělé. Ať už se s hrami teprve seznamujete nebo jste zkušení hráči, máte možnost zapojit se do soutěží a turnajů. Na festivalu naleznete i hry MINDOK a seznámit se můžete i s našimi novinkami, prezentace krásné hry Zámky šíleného krále Ludvíka bude v sobotu od 14 do 20 hodin, budeme se na vás těšit. 


01.10.2015 |

100% záruka Zámky šíleného krále Ludvíka

Chcete vyzkoušet krásnou novinku a vrátit se do romantické doby snových zámků? Vybudujte vlastní zámek! Naplňte očekávání rozmarného krále ve hře Zámky šíleného krále Ludvíka. Zahrát si můžete i solitérní hru. V případě, že Zámky šíleného krále Ludvíka nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit do 30 dnů od zakoupení. 


01.09.2015 |

100% záruka na Abaku

Chcete začít školní rok stylovou hrou a pořádně to spočítat kamarádům? Rádi oprášíte početní schopnosti ze školy, teď když za vás vše počítá excel? Vyzkoušejte původní českou hru, s kterou procvičíte hlavu a současně s ní zažijete mnoho hodin chytré zábavy. Jedná se o dobře známý princip, tentokrát s univerzálními čísly.

V případě, že ABAKU nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit do 30 dnů od zakoupení.


01.08.2015 |

100 % záruka na Colt Express

Hledáte svižnou hru plnou akce? Vaší pozornosti by neměl uniknout Colt Express. Loupíte ve vlaku (3D model), kde řádí další lupiči, kteří vám mohou snadno vstoupit do cesty a překazit plány, ale ani šerif vám loupež neulehčí. Colt Express nabízí vysokou míru interakce mezi hráči a různé cesty k vítězství. COLT EXPRESS je čerstvým držitelem prestižní ceny Spiel des Jahres. Na vyzkoušení máte 30 dní od zakoupení u vybraných prodejců. V případě, že THE GAME nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit.


16.07.2015 |

PANDEMIC se vrací, kdo zachrání svět?

Skvělá kooperativní hra Pandemic v nové grafické podobě a s dvěma novými kartami rolí. Staňte se členy profesionálního týmu, pokuste se udržet šíření chorob pod kontrolou a co nejrychleji vyvinout účinné léky. Musíte spolupracovat jako sehraný tým – Pandemic je hra, ve které buď všichni společně vyhrajete, nebo společně prohrajete. Hru může porazit i jednotlivec, který se nezalekne této výzvy. 


07.07.2015 |

Spiel des Jahres pro COLT EXPRESS

Máme obrovskou radost, že naše hra z prostředí divokého západu Colt Express, získala nejprestižnější ocenění Spiel des Jahres. Hra ve které si nikdo z banditů nemůže být jistý úspěchem svých úmyslů, které předem pečlivě zvážil. Loupeže a přestřelky probíhají ve dvou podlažích 3D modelu vlaku a šerif chránící cestující je jen jedním z mnoha úskalí vydařeného lupu. 


01.07.2015 |

100% záruka na THE GAME

Hledáte skladnou hru, která nabídne hodně zábavy během letního cestování s rodinou a přáteli? Vyzkoušejte kooperativní karetku THE GAME: Hraj, dokud můžeš! Od 1. července si můžete bez rizika zahrát HRU s jednoduchými pravidly až v pěti hráčích a zkusit pokořit HRU, která se rozhodně snadno nedá a možná pokoří ona vás. THE GAME: Hraj, dokud můžeš! je nominována v prestižní anketě Spiel des Jahres 2015. 
Na vyzkoušení máte 30 dní od zakoupení u vybraných prodejců. V případě, že THE GAME nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit.


29.06.2015 |

MINDOK na FESTIVALU FANTAZIE!

Již od 1. do 12.7. se s Vámi rádi potkáme na našem oblíbeném Festivalu Fantazie v Chotěboři. Zahrát si můžete starší prověřené hry i poslední novinky jako kooperativní The Game: Hraj, dokud můžeš!, kterou když nedostanete, tak dostane ona vás. Kdo se u nás zastaví a vyzkouší naše hry, může je ohodnotit a o některé si tak zasoutěžit. Fanoušci World of Tanks jistě ocení novou sadu bonusových kartiček. 


12.06.2015 |

Novinky ideální na letní cestování

Od dnešního dne můžete pořídit postřehovou hru Farmář Pepík pro děti již od 4 let, procvičit si orientaci ve hře Levá & Pravá, která bude výzvou i pro dospělé. A také kooperativní karetní The Game: Hraj, dokud můžeš! až pro pět odhodlaných hráčů. Hra má sice jednoduchá pravidla, ale porazit jí vyžaduje nemalé úsilí a dobré komunikační schopnosti. Po letech se vrací oblíbená originální hra pro dva hráče Halali!, kde jednou hrajete za lidi a podruhé za zvířecí obyvatele lesa. 


01.06.2015 |

100% záruka na Cavernu

Těšíte se, že si najdete o dovolené čas i na delší a náročnější hry? Mezi takové výzvy patří i pěkná budovatelská hra Caverna, která nabízí kvalitní a intenzivní zážitek. Od 1. června si můžete bez rizika ověřit, že je Caverna příjemnou výzvou pro hráče. Hra sklízí pochvaly i od hráčů, kteří mají v oblibě hru AgricolaNa vyzkoušení máte 30 dní od zakoupení u vybraných prodejců. V případě, že Caverna nesplní vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit.


25.05.2015 |

Už v sobotu RATOLEST FEST a MINDOK!!!

Tuto sobotu 30. května se můžete vypravit na pěknou akci Ratolest fest, která se koná na obou březích Vltavy. MINDOK nebude chybět a opět budete mít možnost zahrát si hry z naší široké nabídky. Neseďte doma a vyražte si zahrát na vzduch. Na akci doplují i SMART hry Vikingové a Noemova archa.  


11.05.2015 |

SVĚT KNIHY a CHYTRÉ HRY!!!

Ve čtvrtek začíná veletrh Svět knihy, kde se na vás budeme těšit. Připravená bude celá škála her Příběhy z kostek, Černé historky, hry pro jednoho hráče z řady SMART i početní hra Abaku a další. Budeme se na vás těšit v Praze v Holešovicích.


01.05.2015 |

100% záruka na Patchwork

Od května máte možnost zakoupit u pečlivě vybraných prodejců hru Patchwork, která je ideální i pro páry. A jakou jinou hrou se potěšit 1. máje? Slovy klasika "Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas". Stejně jako u her Times Up! Rodina, Port Royal, Summoners Wars a rozšíření Agricola: Sedláci z blat, máte možnost zakoupit hru, zahrát si jí kolikrát chcete a pokud si vás hra nezískala, můžete ji do 30 dnů vrátit u prodejce. U her opatřených speciální samolepkou "100% Záruka spokojenosti" vám riziko nehrozí.


30.04.2015 |

IDEÁLNÍ NOVINKY NA CESTOVÁNÍ!!!

Aktuální novinky oceníte v blížící se letní sezóně. Jedná se o dobře známé skladné karetní hry, které se výborně hodí na výlety, tábory i dovolenou. Rozšiřujeme úspěšnou řadu "50 her" o 50 přírodních experimentů, které přímo vybízí k procházkám v přírodě a 50 veselých her do auta, které zabaví celou rodinu na krátkých i delších cestách. Dalšího rozšíření se dočkali i oblíbené Černé historky, tentokrát tématické Černé historky: Prázdninové příběhy.


17.04.2015 |

Svět stavebnic v Kroměříži koncem dubna

Oblíbili jste si hlavolamové hry pro jednoho hráče? Opět máte možnost vyzkoušet naše SMART hry na výstavě Svět stavebnic, která probíhá příští týden od 23. do 26. dubna, denně od 8 do 17 hod. 


09.04.2015 |

Navštivte nás na FOR KIDS

I letos nás naleznete na FOR KIDS, který probíhá od 9. do 12. dubna. Vyzkoušet můžete širokou škálu her, za pozornost stojí Patchworkpříjemná a svižná hra pro dva. Pokud se chcete pobavit a současně na sobě zapracovat, doporučujeme původní českou početní hru Abaku. Naše vydavatelství hledejte v hale 3, stánek A23. Náš tým se na vás těší!


01.04.2015 |

100% záruka na Times Up! Rodina

Vykouzlila vám představa pořízecí této rodinné párty hry úsměv na tváři? Nejedná se o Apríl. Od dnešního dne můžete už i hru Time's Up! Rodina pořídit bez rizika, na vyzkoušení máte 30 dní od koupi u vybraných prodejců. A kdyby nakonec nesplnila vaše očekávání, můžete ji u svého prodejce vrátit. 


11.03.2015 |

Krásný Patchwork ozdobený knoflíky

Hledáte příjemnou a svižnou hru pro dva? Nemusíte mít prsty rozpíchané od jehel, ani být fanoušci sešívaných, tedy sešívání, abyste si užili Patchwork. Podaří se Vám získat záplaty na celou pokrývku? A nezapomeňte na knoflíky, těch není nikdy dost a mohou významně ovlivnit vítězství.


05.03.2015 |

Knižní veletrh v OSTRAVĚ

Zábava pro jednoho hráče nemusí být jen dobrá kniha, ale i hlavolamové hry SMART pro jednoho hráče. Navštivte MINDOK na Ostravském knižním veletrhu od 6. do 8. března na Výstavišti Černá louka, kde se můžete seznámit s hrami z naší nabídky, jedním hráčem to začíná, ale naleznete i zábavu pro celou rodinu či skupinu přátel. Těšit se můžete například na poslední 3 rozšiřující sady Příběhů z kostek - Ordinace, Sport a Vesmír.


01.03.2015 |

100% záruka spokojenosti

MINDOK věnuje výběru her hodně energie a našim hrám věříme. Nabízíme nyní prostřednictvím osvědčených partnerů možnost zakoupit naše hry se 100% zárukou spokojenosti. Nejste si jistí, zda vás hra bude bavit? Bojíte se, že bude hra příliš složitá? Váháte, zda obohatit základ hry o rozšíření? Nabízíme možnost zakoupit hry, zahrát si je a v případě, že hra nesplnila vaše očekávání, můžete ji u konkrétního prodejce do 30 dnů vrátit.

První zařazené hry potěší rodiny i zkušené hráče, zvolili jsme Port Royal, Summoner Wars a rozšíření oblíbené stálice Agricola - Sedláci z blat. Začátkem měsíce bude zařazena vždy jedna nová hra. Již nyní se můžete těšit na 1. dubna 2015.


26.02.2015 |

Britská posila do World of Tanks

Baví vás hra World of Tanks: Rush, ale chybí vám britští spojenci? Naleznete je v rozšíření World of Tanks: Druhá fronta spolu s novými tanky, kartami úspěchu a novým druhem základny - štáb. Nově bude možné zahrát si i v šesti hráčích. 


10.02.2015 |

Spočítali jsme to za vás! Metodika Abaku

Chcete získat nejen body, ale také navýšit početní schopnosti své či dalších hráčů Abaku? Projděte si metodiku, která dobře poslouží především ve školách, ale i každému nadšenci. I čísla nabízejí nespočet zábavy.


06.02.2015 |

3... 2... 1... ABAKU!

Spočítejte to kamarádům, spolužákům nebo rodičům. Původní česká hra Abaku je skladem, vytvářejte početní operace jednu po druhé, sčítejte, odčítejte, násobte a dělte. Pokročilí počtáři mohou použít i druhou a třetí mocninu nebo odmocninu. Spočítat si, kdo vyhrává díky nejvyššímu počtu bodů, už bude hračka. ;) 


01.02.2015 |

IQPARK na Zlínském zámku po celý únor!

Zastavte se na výstavě "Hry a klamy", kde nemusíte zůstat jen u dívání. Vyzkoušejte si část expozice z libereckého iQparku i hlavolamové hry pro jednoho hráče SMART. Přijeďte do Zlínského zámku, kde je v 1. patře výstava pro děti i dospělé, denně od 8 do 18 hodin. 


21.01.2015 |

Série turnajů Summoner Wars

Chcete poměřit své síly s ostatními hráči? Toužíte vyzkoušet i národy, které jste zatím nehráli? Uvítáte seznámit se s hrou Summoner Wars: Války Vyvolavačů? Budete mít příležitost přijít na některý z turnajů po celé republice. Hru vás v období od ledna do dubna 2015 naučíme a k vyzkoušení budou všechny národy dostupné v češtině. Ti nejlepší se utkají na finálovém turnaji v Praze.


23.12.2014 |

Přejeme hry pro stromečkem...

... a mnoho herních úspěchů v roce 2015!


18.12.2014 |

Alchymisté na pultech obchodů!

Kdo se těšil na hru Alchymisté pod stromeček, může vyrazit na nákup! Přejeme kouzelné vánoce!


17.12.2014 |

DESKOFÓBIE doporučuje dárky!

Nevíte co pod stromeček? Podívejte se na pochvalné recenze od Deskofóbie na naše hry a možná vás některá nadchne jako dárek. Hledáte hru pro dva a zaujali vás Summoner Wars i rozšiřující národy? Nebo se scházíte ve větším počtu a těšíte se zábavnou přestřelku v Colt Express?


12.12.2014 |

Alchymisté budou 17.12.

Původní česká hra Alchymisté od Czech Games Edition, která zaznamenala mezinárodní úspěch letos v Essenu, bude k expedici již ve středu 17.12. a můžete se na ni těšit už letos pod stromečkem. Provádějte odvážné pokusy, objevujte magické schopnosti různých přísad a nezapomeňte pravidelně publikovat!


25.11.2014 |

O víkendu MINDOK v Plzni i Nymburce

Přemýšlíte co podniknout o víkendu? V pátek a sobotu se koná Kreativní Plzeň, kde procvičíte zručnost na workshopech i mozkové závity u her MINDOK pro celou rodinu, jako je párty hra Time's Up - Rodina. V neděli bude 2. ročník Nymburské Deskohraní, kde budou hry pro rodinu i náročnější hráče, jako je Port Royal


24.11.2014 |

Studená válka opět skladem

Báli jste se, že nebudete mít kvalitní deskovou hru pro dva hráče na dlouhé zimní večery? Reprint hry Studená válka dorazil právě dnes a nabízí kvalitní zábavu nejen v zimním období. Celostětově úspěšná hra s úctyhodným hodnocením 8,33 z 10 na BoardGameGeeku


12.11.2014 |

MINDOK v 14|15 Baťově institutu ve Zlíně

Nevybírejte hry pouze očima! Bližší seznámení s hrami MINDOK umožní interaktivní výstava SVĚT STAVEBNIC od středy 19.11. do soboty v 14|15 Baťově institutu ve Zlíně. Starší hráči mohou vyzkoušet hlavolamovou hru s nespočtem zadání SMART - Kvadrilion, nejmenší děti zase ocení SMART - Stavitelé.


10.11.2014 |

Navštivte Dětskou planetu a MINDOK!

V Průmyslovém paláci v Holešovicích vás již tento čtvrtek 13.11. uvítá veletrh hraček, her a dětských potřeb Dětská planeta, kde můžete pořídit vánoční dárky. Na stánku MINDOK můžete do neděle 16.11. vyzkoušet i SMART hry, například Vikingové v bouři, které znáte z TV nebo napínavou rodinnou hru Port Royal a starší děti vzrušující karetní hru Summoner Wars.


07.11.2014 |

Očekávané Summoner Wars jsou skladem!

Po první ochutnávce karetní vzrušující bitvy ze světa fantasy na Deskohraní, máme od dnešního dne skladem Summoner Wars: základní sadu i další národy Padlé království, Pralesní elfové, Rebelové a Strážci. Pro nadšence, kteří si budou chtít bitvu vychutnat, máme také pevný herní plán


03.11.2014 |

Nové Příběhy z kostek MIX už se vypráví!

Oblíbili jste si Příběhy z kostek? Hledáte nové podněty pro vyprávění? Jste nadšenci do medicíny, sportu nebo vesmírných tajů? Nyní můžete rozšířit své stávající sady o Příběhy z kostek: Ordinace, Sport a Vesmír


24.10.2014 |

MINDOK je tento víkend v OSTRAVĚ!

V sobotu 25.10. začne čtyřdenní Ostravský veletrh hraček, kde budou k vidění a vyzkoušení hry pro všechny věkové kategorie, mezi nimi i stále horká novinka Terra Mystica: Oheň a led. Jste-li příznivci her pro náročné hráče, můžete se zapojit také do soutěže o hru 1989: Úsvit svobody, která oživí čtvrt století staré události. 


20.10.2014 |

Terra Mystica: Oheň a led i v Čechách!

Světová premiéra proběhla na právě skončeném veletrhu v Essenu a rozšíření Terra Mystica: Oheň a led bylo současně uvedeno i v českém vydání. 

 


06.10.2014 |

Caverna a Port Royal dorazili!

Netrpělivě očekávaná Caverna je skladem, nejen fanoušci Agricoly se tak dočkali českého vydání. K bližšímu seznámení je připravena na Deskohraní, stejně jako napínavý Port Royal, který je k shlédnutí i v traileru na You Tube. K vidění i zahrání je i zábavná hra Colt Express, která u nás vychází ve světové premiéře a dorazila také první stovka hry Summoner Wars, do děje vás uvede trailer na You Tube. 


01.10.2014 |

DESKOHRANÍ vypukne již v sobotu!

Největší herní akce pro veřejnost proběhne opět v Tyršově domě na Malé Straně a potrvá od 4. do 12. října. Přijďte si na DESKOHRANÍ zahrát roky prověřené hry, seznámit se s novinkami nebo poměřit své síly v oblíbených hrách na turnaji. DESKOHRANÍ přivítá i světovou premiéru hry Colt Express a v předprodeji bude 100 kusů hry Summoner Wars, která přijde na trh až na konci října. Uvedeme zde také dlouho očekávané hry Caverna a Port Royal


30.09.2014 |

Přijďte nás navštívit na FOR TOYS

Ve čtvrtek 2. 10. začíná veletrh FOR TOYS v Letňanech v Praze. Opět budete mít možnost vyzkoušet si hry MINDOK na stánku v hale 1 - C 10, kde vám naše hry ochotně vysvětlíme. Těšit se můžete na stálice za výhodnou veletržní cenu i na podzimní novinky pro malé, jako například Time's Up Rodina, nebo velké Time's Up Filmy.   


29.09.2014 |

Video představení Colt Express

Již na Deskohraní budeme mít ve světové premiéře hru Colt Express. Hra potěší fanoušky hry Bang! i RoboRally, že si neumíte představit hru, která nabízí ty nejlepší zábavné principy z obou her? Krásné představení hry a přehled pravidel v krátkém videu na YouTube


24.09.2014 |

Rozšíření Terra Mystica už za 3 týdny!

Uvedení českého vydání rozšíření Terra Mystica: Oheň a led společně se světovou premiérou na mezinárdním veletrhu her v Essenu. Těšit se můžete na dvě nové mapy a 6 nových národů, které v některých případech boří zavedená pravidla. 


19.09.2014 |

Ruské železnice na 1. místě!

Výsledky významné soutěže "Deutscher SpielePreis" přejí hrám MINDOK . Vítězem je hra pro náročné hráče Ruské železnice o budování Transsibiřské magistrály, krásné 4. místo obsadila svižná karetní hra Milostný dopis a nechybí ani slibný nástupce Agricoly, Caverna na 6. místě. 


15.09.2014 |

Metodika pro výuku: Příběhy z kostek

Učitelé i logopedové již zařadili Příběhy z kostek mezi pomůcky při výuce. Nyní mají možnost čerpat inspiraci pro další aktivity s Příběhy z kostek z Metodiky pro práci nejen pro učitele, která je volně dostupná na stránkách MINDOK.cz


09.09.2014 |

Výstava, kde si budete lámat hlavu

Ve čtvrtek 11.9. začíná v Novoměstské radnici 20. ročník výstavy Hry a hlavolamy, kde se nemusíte jen dívat, ale většinu hlavolamů můžete zkusit vyluštit. Až do neděle si můžete vyzkoušet i unikátní hlavolamovou hru Mnoho Monster pro více hráčů.


08.09.2014 |

Příběhy z kostek: Akce vás rozmluví!

Oblíbili jste si párty hru Příběhy z kostek a její rozšíření? Chcete se rozhovořit na nová témata? Můžete se nechat nasměrovat třetím rozšířením Příběhy z kostek: Akce, která zobrazuje aktivity a slovesa. 


05.09.2014 |

Mnoho Monster, hlavolamová hra

Výjimečná hra Mnoho Monster nabízí 6 obtížností. Řešení zadání je výzvou samo o sobě, a čím dříve naleznete správné řešení, tím více získáte oproti soupeřům. „Přesně dvě červené vypasené, nejméně jedna modrá hubená, více žlutých než červených…“ Hra nejen baví, ale i rozvíjí děti i dospělé. 


03.09.2014 |

Landronkafest je sport, kultura i hry

V sobotu 6. září proběhne Ladronkafest. I letos nabízí volný vstup a širokou škálu volnočasových aktivit i kulturní zážitky. Stánek MINDOK budu opět představovat osvědčené hry i novinky, mezi nimi i hlavolamovou hru Kvadrilion, která má nespočet zadání i řešení.  


02.09.2014 |

Skautská pouť jako cesta do minulosti

V Českých Budějovicích proběhne retro Skautská pouť a nabídne zábavu starou již desítky leti i moderní společenské hry. Pokud Vám bude cesta dlouhá, můžete vyzkoušet i magnetické SMART hry vhodné na cesty, jako je novinka Myší království


16.07.2014 |

Gamecon, festival nepočítačových her

Od 17.7. do 20.7. probíhá Gamecon pořádaný hráči pro hráče v Pardubicích, kam se sjíždí hráči deskovek, larpů, RPGéček a dalších. Opět budete mít příležitost seznámit se i s novinkami MINDOK a zapojit se do turnajů. 


05.06.2014 |

Festival Fantazie a World of Tanks: Rush

Ve dnech 27.6. - 6.7. se s Vámi rádi potkáme na našem oblíbeném Festivalu Fantazie v Chotěboři. Kromě jiných her na místě představíme i úplnou novinku - hru World of Tanks: Rush. Tato karetní hra inspirovaná legendární online hrou jistě nadchne řadu hráčů.


01.06.2014 |

Jarní novinky MINDOK

Už během jarních měsíců Vám přinášíme řadu velice zajímavých novinek. Je tu historická hra 1989: Úsvit Svobody. Stylová japonská hra Tókaidó nebo velkolepá postřehová hra Hodina duchů. Dašlí hry, které pro Vás chystáme, najdete vždy v sekci Připravujeme.


05.05.2014 |

MINDOK na veletrhu Svět Knihy

Od 15. do 18. května najdete dokonce 2 naše stánky na veletrhu Svět knihy v Praze. Přijďte se podívat například na novinky Zlaté historky a Černé historky: Absurdní příběhy.


31.03.2014 |

MINDOK na veletrhu FOR KIDS

Od 3. do 6. dubna nás najdete na výstavišti v Praze Letňanech na veletrhu FOR KIDS. Můžete vyzkoušet i nakoupit celou řadu našich her včetně úplných novinek Králík Kuk a Brouci v akci. Najdete nás v hale 3 na stánku B 15. Těšíme se na Vás.


14.02.2014 |

Nové SMART hry

I v letošním roce se můžete těšit na nové hry z řady SMART games. Jako první dorazí v průběhu března hry Králík Kuk a Brouci v akci.


13.12.2013 |

Podívejte se na film z kostek...

Znáte hru Příběhy z kostek? Nebo neznáte? Určitě se podívejte na zábavný krátký film, který tato hra inspirovala.


06.12.2013 |

Vyzkoušejte rozšíření ke hrám CGE

Máte rádi hry od vydavatelství Czech Games Edition? Tak právě pro Vás vycházejí rozšíření Tzolk´in: Kmeny a proroctví, Dědictví: Vyhazov a Příšerky z podzemí: Temné uličky.


29.11.2013 |

Ovládněte svět v několika minutách!

Na sklad dorazila dlouho očekávaná hra Minutová říše. Tato vůbec nejjednodušší a nejkratší existující civilizační a převahová hra velice zajímá jak začátečníky, tak zkušené hráče. Tak ji vyzkoušejte!


20.11.2013 |

Novinky Qwixx, Strašidláci

K dispozici máme další žhavé novinky. Tentokrát se jedná o strašidelnou karetní hru Strašidláci a rychlou, svižnou a zábavnou kostkovou hru Qwixx!


03.10.2013 |

Hoďte si MIX!

Stále oblíbenější hra Příběhy z kostek získala 3 nová rozšíření - Kouzla, Zločin a Pravěk. Vaše příběhy z kostek tam mohou být ještě rozsáhlejší a zajímavější.


01.10.2013 |

Nové hry z řady SMART games

Od dnešního dne si můžete užít nové a velmi povedené hry z řady SMART games - 3 Náklaďáky, Vodní svět, Tangramy: Zvířata, IQ Link a Vikingové v bouři.


16.09.2013 |

Buďte v hlavní roli a zachraňujte!

Na trhu se objevuje novinka V hlavní roli. Je to vynikající party hra, která má jednoduchá pravidla a nabízí skvělou zábavu. Tato hra světoznámého autora Reinera Knizii v ČR vychází dříve než kdekoli jinde na světě. Kromě toho jsou k dispozici i 2 rozšíření ke hře Záchranáři: Boj s ohněm - Velkoměsto a 2. Podlaží - nové výzvy pro všechny nadšené záchranáře.


03.09.2013 |

Napiště milostný dopis...

A míme tu další novinku v naší nabídce. K dispozici je hra Milostný dopis. Chtěli jste si někdy koupit vynikající společenskou hru za méně než 100 Kč? Teď máte možnost!


02.09.2013 |

Jsou tu Angry birds!

K dispozici hry Angry Birds: Útok a Angry Birds: Staveniště. Zajímavé téma propojené s geniální myšlenkou SMART games! Těšíte se. A kromě Angry Birds dorazily ještě Žravé příšerky!


14.08.2013 |

Vydejte se na výpravy!

Dnes dorazily na trh naše další očekávaná novinka - Příběhy z kostek: Výpravy. Další verze úchvatných příběhů z kostek se dá hrát samostaně, nebo dohromady s původní hrou.


24.06.2013 |

Festival Fantazie

28.6. - 7.7. v Chotěboři. Vydejte se na fantastickou dovolenou na největší festival, fantasy, sci-fi, her a další zábavy. Na místě Vás čeká i velká herna společenských her se všemi hrami z naší nabídky. Na místě bude možné vyzkoušet i některé novinky, které teprve chystáme. Vice na www.festivalfantazie.cz.http://www.festivalfantazie.cz


21.06.2013 |

Nová Citadela

Přinášíme Vám nové vydání hry Citadela. Obsahuje vše, co znáte z původního vydání a navíc 15 akčních karet, které můžete do hry přidat jako rozšíření. Cena zůstává stejná jako u původního vydání.


17.06.2013 |

Připravované novinky

Pro zbytek letošního roku chystáme řadu zajímavých novinek. Jejich přehled najdete v sekci připravujeme.


27.05.2013 |

Nové hry z řady SMART games

K dispozici jsou nové hry z řady SMART games: Noemova archa, Čarovný les a Stavitelé. Přinášejí opět úplně nové a zajímavé mechanismy v řadě SMART games. A pro letošní rok to ještě není konec, chystáme ještě další hry z této řady, které najdete v sekci "připravujeme". Rozhodně se máte na co těšit...


20.05.2013 |

Přilétá Sedm draků!

Nová hra v naší nabídce se jmenuje Sedm draků. Tato velice zajímavá karetní hra přináší originální mechanismus herní plochy, která se v průběhu hry vytváří ve spojení s tajnými cíli jednotlivých hráčů. Jednoduchá, rychlá a zábavná hra pro 2 - 5 hráčů.


15.05.2013 |

MINDOK na veletrhu Svět knihy

Od 16. do 19. května najdete naše hry na veletrhu Svět knihy na výstavišti v Praze Holešovicích. Přijďte vyzkoušet i naše velmi zajímavé novinky.


04.04.2013 |

MINDOK na veletrhu FOR KIDS

Od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna nás a naše hry najdete na veletrhu FOR KIDS na výstavišti v Praze - Letňanech. těšíme se na Vás.


27.03.2013 |

Představení nových her

V úterý 2. dubna od 17:00 v herně Svět deskových her představujeme naše novinky Rialto a Terra Mystica. K dispozici bude i další novinka Nox.


15.03.2013 |

Tučňáci a Anakonda

Dnes pro vás máme dvě dobré zprávy z říše zvířat. Na trh se vrací zřejmě největší herní hit loňských vánoc - Tučňáci na ledu. Hry byla již nějakou dobu před vánocemi vyprodána a teď je opět  k dispozici. Kromě tučňáků k nám ještě dorazila úplná novinka z řady SMART games - Anakonda. Pokud máte rádi SMART hry, určitě si ji nenechte uniknout. Přináší úplně nový a velice zajímavý herní mechanismus sestavování hada!


15.01.2013 |

MINDOK na Pragoffestu

Hráči a fanoušci her všeho druhu si mohou pořádně užít na největším pražském festivalu fantastiky a her od 31. ledna do 3. února v Modré škole (Praha - Háje). Obrovské herny, kostýmy z filmů, kostičkovaný svět Minecraftu a další popkultura a samozřejmě MINDOK s celým arzenálem her :-) Tak tady rozhodně nemůžete chybět! Více info na http://www.pragoffest.cz/


11.12.2012 |

Nové hry vydavatelství CGE

Na trhu se objevují letošní novinky vydavatelství Czech Games Edition: Tzolk´in: Mayský kalendář (Nejúspěšnější hra letošního veletrhu v německém essenu), Goblini s.r.o. (Extrémně zábavná hra, která se hraje v dvoučlenných týmech) a Vládci podzemí: Festival (Rozšíření k legendární hře Vládci podzemí).


13.11.2012 |

Je tady Big Box!

Připravili jsme pro vás speciální dárkové balení základní hry Carcassonne společně s devíti rozšířeními. Ve veliké krabici najdou všichni fanoušci Carcassonne legendární základní hru, ta nejoblíbenější rozšíření - Hostince a katedrály a Kupci a stavitelé a také sadu sedmi zcela nových minirozšíření. Jednotlivá rozšíření se dají hrát každé zvlášť, ale i libovolně kombinovat dohromady. Máte tak po ruce vždy takovou kombinaci rozšíření, kterou si nejlépe užijete.


04.10.2012 |

Duchová v koupelně i na deskohraní

Společeně s festivalem Deskohraní přichází nová postřehová hra Duchová v koupelně. Tato zbrusu nová hra navazuje na oblíbenou hru Duch! Dá se hrát samostatně podobným způsobem jako Duch!, ale také je možné obě hry zkombinovat a hrát dohromady. S tím přichází ještě větší porce zábavy.


02.10.2012 |

Přichází hra číslo 1

Studená válka je hra pro dva hráče simulující 45 roků trvající kolotoč intrik a příležitostných bojů mezi Sovětským svazem a Spojenými státy. Celý svět se stal jevištěm, na kterém se oba tyto státy snažily získat převahu ve jménu své ideologie a způsobu života. Hra začíná zápasem dvou nových supervelmocí na poválečných ruinách Evropy a končí rokem 1989. Studená válka je náročná strategická hra, ve které hrají důležitou úlohu karty jednotlivých historických událostí. Herní plán představuje tehdejší mapu světa, na které hráči přesunují svůj vliv do jednotlivých zemí, aby je ovládly, a snaží se tak získat spojence pro své supervelmoci. Studená válka je dlouhodobě považována za nejlepší hru historie, vzhledem ke svému umístění v žebříčku her na www.boardgamegeek.com.


01.10.2012 |

Vítejte na nových stránkách mindok.cz

Po pěti letech existence našeho vydavatelství jsme se rozhodli vytvořit pro vás nové intenetové stránky. Snad se vám budou líbit. Jakékoli vaše ohlasy a připomínky k nim rádi přivítáme. Můžete třeba napsat na info@mindok.cz.